Međuškolska vjeronaučna olimpijada

Autor: Daniela Jasprica, 23. 2. 2017.

8. veljače 2017.

Međuškolska natjecanja iz vjeronauka za osnovnu školu u Splitsko-makarskoj nadbiskupiji održana su 8. veljače 2017. godine u sedam osnovnih škola. Tema natjecanja bila je: Misijska djelatnost Crkve.

Na natjecanju su sudjelovale 44 ekipe od četiri učenika. Svaki je učenik samostalno rješavao pisani test kojim je mogao osvojiti 100 bodova, tako da je ekipa mogla ostvariti maksimalno 400 bodova.

Našu školu su predstavljali: Martina Kaćunko (6.r.), Anđela Kaćunko (7.r.), Karla Pavić (7.r.) i Nikolina Mišeta (7.r.) s mentorom Stipom Ivišićem te Viktorom Šošićem (5.r.) kao zamjenom. Osvojili su 308 bodova i plasirali se na nadbiskupijsko natjecanje.