Lidrano

Autor: Daniela Jasprica, 23. 2. 2017.

Smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštava – Lidrano, okupila je u splitskom HNK učenike osnovnih i srednjih škola iz čitave županije.

Djeca i mladi su zajedno sa svojim profesorima-mentorima prezentirali plodove ovogodišnjeg kreativnog rada pred žirijem, roditeljima i kolegama.

Naša škola sudjelovala je s dvjema točkama. Dramsko-recitatorska skupina s točkom „Snjeguljica i sedam patuljaka“ pod mentorstvom učiteljice Petre Mustapić osvojila je visoko 4. mjesto u kategoriji skupni scenski nastup, dok je učenica Antonija Antonela Radić s recitacijom Školjka Dragutina Tadijanovića, pod mentorstvom nastavnice Hrvatskog jezika Smiljke Pavić, osvojila 6. mjesto u kategoriji pojedinačni scenski nastup.