ŠKOLSKA BOŽIĆNA PRIREDBA

Autor: Josipa Marić, 2. 1. 2018.

Kraj prvog obrazovnog razdoblja obilježen je svečanom priredbom koja se održala u petak 22. prosinca u školskoj dvorani. Priredba je bila radostan poklon za nadolazeće blagdane učenicima, učiteljima, roditeljima i ostalim prisutnima. Uz vodstvo svojih mentora naši vrijedni učenici pripremili su prigodne recitacija i igrokaze. Otpjevali su i nekoliko božićnih pjesama, a priredba je završila u plesnom ritmu. Ravnatelj škole čestitao je svima Božić i Novu godinu uz želju da nam naredni dani budu ispunjeni obiteljskim zajedništvom, mirom, dobrotom, praštanjem i skromnošću.