TERENSKA NASTAVA ZA VIŠE RAZREDE

Autor: Josipa Marić, 18. 11. 2017.

Učenici viših razreda proveli su petak 10. studenog na terenskoj nastavi u Splitu u pratnji svojih učitelja. Posjetili su Muzej grada Splita. U sklopu edukativnog programa muzejska pedagoginja održala je izlaganje o vremenu cara Dioklecijana. Potom su u Gradskom kazalištu mladih pogledali predstavu „Od atoma do stanice“ koja na zabavan način mladima  približava nastavne sadržaje kemije, biologije, fizike, prirode i društva. Dvoje glumaca anegdotama i eksperimentima popraćenima glazbom i video animacijama djeci predstavljaju znanost.Nakon navedenih aktivnosti učenici su imali slobodno vrijeme za međusobno druženje i boravak na otvorenom.