Učenici nagrađeni odlaskom u kino

Autor: Josipa Marić, 17. 12. 2017.

U listopadu je u školi organiziran integrirani Dan kruha i Dan jabuka kada su se učenici iskazali u svojim vještinama pripreme kolača od jabuka, sokova i soparnika. Pobjednici u izradi tradicionalnog jela poljičkog kraja bili su učenici osmog razreda i kao nagradu ravnatelj škole im je ponudio odlazak u kino na filmsku projekciju po želji. Učenici su odabrali akcijski znanstveno-fantastični film Liga pravde. Svi učenici predmetne nastave u pratnji svojih nastavnika odgledali su film u utorak, 12. prosinca, u Cineplexx kinu City Centra One u Splitu. Učenicima se film jako svidio i zahvaljuju ravnatelju prof. Božinović Mađoru na nagradi!