> Natječaji

RANGIRANJE KANDIDATA NA NATJEČAJU ZA UČITELJA/ICU HRVATSKOG JEZIKA NAKON PROVEDENOG TESTIRANJA:

Autor: Ivana Pešo, 13. 11. 2019.

1. Kandidat pod šifrom  (Nira2108)

prvi dio  -100%

drugi dio - 29 bodova

intervju – 10 bodova

2. Kandidat pod šifrom  (provjera02)

prvi dio  -100%

drugi dio - 23 boda

intervju – 10 bodova

3. Kandidat pod šifrom  (160590)

prvi dio  - jedna greška

drugi dio - 25 bodova

intervju – 10 bodova

4. Kandidat pod šifrom  (KNJIGA)

prvi dio  - dvije greške

drugi dio - 20 bodova

intervju – 10 bodova

Na temelju utvrđene rang liste kandidata ravnatelj odlučuje o kandidatu za kojeg će zatražiti prethodnu suglasnost Školskog odbora za zasnivanje radnog odnosa. Odluku  ravnatelj donosi između tri najbolje rangirana kandidata prema broju bodova.

Kandidati koji nisu pristupili pisanom dijelu testiranja ne smatraju se više kandidatima na natječaju.

Sve kandidate izvješćuje se o rezultatima natječaja na isti način u roku od petnaest dana od dana sklapanja ugovora o radu sa izabranim kandidatom, osim ako posebnim propisom nije drugačije određeno.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje