Škola u prirodi – posjeta NP Krka

Autor: Daniela Jasprica, 4. 11. 2014.

Učenici i djelatnici Osnovne škole Gornja Poljica,  utorak 21. listopada 2014.g, dan su proveli u Nacionalnom parku Krka. Posjet NP Krka organiziran je u sklopu realizacije programa Škola u prirodi, a glavna tema programa bila je Ekologija – održane su radionice 3R: REDUCE, RESUSE, RECYCLE (izrada perlica od sjejnog novinskog papira; uporaba pvc vrećica za izradu velikih ruža; recikliranje mat novinskog papira – izrada crteža, različitih oblika, ukrašavanje, oslikavanje…..). Nakon radionica i obilaska Parka slijedio je ručak i na kraju igra uz Krku….. Puni dojmova, pomalo umorni, ali sretni i zadovoljni NP Krka napustili smo oko 16:30h i zaputili se svojim kućama.