Poziv za 48. sjednicu Učiteljskog vijeća

Autor: Marina Crvelin, 16. 8. 2013.

Poziv članovima Učiteljskog vijeća za 48. Sjednicu Učiteljskog vijeća koja će se održati 19.kolovoza, /ponedjeljak/ u 09,00 sati u prostorijama škole.

SPLITSKO DALMATINSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA GORNJA POLJICA

Nečaj 43

21205 DONJI DOLAC

Klasa: 003-07/13-01/6

Urbroj: 2155-16-01-13-1

Srijane, 16. kolovoza 2013. godine

Temeljem važećih odredbi Zakona o radu,Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, čl. 86. Statuta Škole, Izmjena i dopuna Statuta OŠ Gornja Poljica upućujem:

POZIV

članovima Učiteljskog vijeća za 48. Sjednicu Učiteljskog vijeća koja će se održati 16. klovoza, /ponedjeljak/ u 09,00 sati u prostorijama škole.

Za sjednicu predlažem sljedeći dnevni red:

- Verifikacija Zapisnika sa 46. sjednice Učiteljskog vijeća.

1. Obavijest o broju razrednih odjela za šk.god 2013/14
  2. Zaključivanje pedagoške dokumentacije