Ovoga četvrtka smotra Lidrana u Srijanima

Autor: Ivana Pešo, 2. 2. 2020.

U uvodnom dijelu smotre nastupit će učenici OŠ Gornja Poljica-Srijane te Goran Mikas, solist na tradicijskim glazbalima.

Originalnu objavu možete pogledati na stranicama Dalmacije Danas: https://www.dalmacijadanas.hr/ovoga-cetvrtka-smotra-lidrana-u-srijanima

Gradska razina literarno, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2020 za područje grada Omiša, održati će se u četvrtak, 6. veljače u Osnovnoj školi Gornja Poljica u Srijanima.

Početak smotre je u 9:00 sati, a sudjeluju učenici i učenice OŠ JESENICE (DUGI RAT), OŠ DR. FRA KARLO BALIĆ (ŠESTANOVAC), OŠ GORNJA POLJICA-SRIJANE kao domaćin, te OŠ JOSIP PUPAČIĆ (OMIŠ) I OŠ 01.LISTOPAD 1942 (ČIŠLA) sa svojim radovima.

U uvodnom dijelu smotre nastupit će učenici OŠ Gornja Poljica-Srijane te Goran Mikas, solist na tradicijskim glazbalima.

Zadaća ove smotre je razvijanje i poticanje učeničkog stvaralaštva, sposobnosti i kreativnosti te promicanje govornog i pisanog izražavanja na hrvatskom jeziku.