Dodijeljene nagrade i priznanja najuspješnijim učenicima i mentorima za šk. god. 2019./20.

Autor: Ivana Brlić, 23. 9. 2020.

Grad Omiš uručio je nagrade najuspješnijim učenicima, sportašima, sportskom treneru i sportskoj udruzi te javna priznanja Grada Omiša.

Nagrade i javna priznanja Grada Omiša dobitnicima se dodjeljuju povodom Dana Grada Omiša, blagdana Svetoga Ivana Nepomuka, 16. svibnja, ali zbog pandemije COVIDA-19 i mjera ograničenja koje su u to vrijeme bile na snazi izostao je tradicionalni svečani program koji se svake godine organizira za Dan Grada.

Među nagrađenim učenicima je i naša Martina Kačunko koja je osvojila 3. mjesto na državnom natjecanju u poznavanju talijanskog jezika.

Čestitamo njoj i njenoj mentorici Aniti Dražin!

Nagra_eni_ucenici_i_mentori_s_gradonacelnikom.jpg (48.55 KB)