Dani kruha

Autor: Marina Crvelin, 20. 11. 2013.

Obilježavanju Dana kruha i zahvalnosti za plodove zemlje u našoj su se školi učenici viših razreda pridružili kroz satove razrednih zajednica. Tako su se satovi s razrednikom u tjednu Zahvalnosti za plodove zemlje pretvorili u satove mirisa i okusa iz kućne radinosti naših učenika.

Oni su sa sobom u školu donijeli kolače i kruh  koje su pripremili zajedno sa svojim roditeljima, a s razrednicima su raspravljali o zdravoj prehrani kao i o važnosti očuvanja okoliša za naše zdravlje. Mirisi iz učionica brzo su se raširili školom pa su i ostali znatiželjnici navraćali na satove s razrednicima i tako su svi zajedno, i djeca i njihovi učitelji i ostali djelatnici škole uživali u s ljubavlju i veseljem pripremljenoj hrani.

Kako je bilo, pogledajte u priloženoj fotogaleriji: